Yhteystiedot

Lapin Muistiyhdistys
Lapinkatu 1 B
96190 Rovaniemi

Sisäänkäynti pääoven kautta.

Tervetuloa tutustumaan!

Toimisto palvelee maanantaista torstaihin klo 9.00-15.30 ja perjantaisin klo 10-15.

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä. Käsittelemme laskumme Heeros Systems Oy:n ohjelmistolla. Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Liaison Technologies Oy.

Toivomme, että saamme teiltäkin jatkossa verkkolaskuja.

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot:

Yrityksen nimi: Lapin Muistiyhdistys ry
Y-tunnus: 0998588-9
Verkkolaskuosoite: 003709985889
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Ota yhteyttä

Voit lähettää meille viestin oheisella lomakkeella.

    Henkilökunta

    Pia-Leena Salo

    Pia-Leena Salo
    kehitysjohtaja
    vapaalla

    Kaisa Kekkonen
    toiminnasta vastaava sijainen
    p. 045 6683844
    kaisa.kekkonen@lapinmuistiyhdistys.fi

    Mirva Hartikainen. Joulukuu 2020.

    Mirva Hartikainen
    muistiasiantuntija
    Rovaniemi, Ranua
    p. 0400 742 319
    mirva@lapinmuistiyhdistys.fi
    ryhmätoiminta
    työikäisten virkistys-ja tietokurssit
    vapaaehtoistoiminta

    Virpi Vielma

    Virpi Vielma
    muistiasiantuntija
    Ylä- ja Tunturi-Lappi
    p. 045 694 3759
    virpi@lapinmuistiyhdistys.fi
    ryhmätoiminta
     vapaaehtoistoiminta

    Sirkku Rauma. Joulukuu 2020.

    Sirkku Rauma
    muistiasiantuntija
    Länsi-Pohja
    p. 045 694 3753
    sirkku@lapinmuistiyhdistys.fi
    Kemin Muistitupa:
    Kirkkopuistokatu 18 B 14, 94100 Kemi
    ryhmätoiminta
    vapaaehtoistoiminta

    Annika Väihkönen

    Annika Väihkönen
    asiantuntija
    Lapin Muisti Kuntoon -hanke 2020-2023
    p. 0400 741 279
    annika@lapinmuistiyhdistys.fi

    Maarit Simoska. Joulukuu 2020.

    Maarit Simoska
    muistiasiantuntija
    Itä-Lappi
    p. 044 977 2991
    maarit@lapinmuistiyhdistys.fi
    muistivapaaehtoistyön kurssit
    virkistystapahtumat
    tuetut lomat
    muistiyhdyshenkilöverkosto
    viestintä

    Henkilökuntaa

    Noora Ala-Poikela
    järjestöavustaja
    p. 040 508 0482
    toimisto@lapinmuistiyhdistys.fi