Yhteystiedot

Lapin Muistiyhdistys
Lapinkatu 1 B
96190 Rovaniemi

Sisäänkäynti pääoven kautta.

Tervetuloa tutustumaan!

Toimisto palvelee maanantaista torstaihin klo 9.00-15.30 ja perjantaisin klo 10-15.

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet ostolaskujen sähköiseen käsittelyyn ja verkkolaskutujen vastaanottoon tehostaaksemme laskujen käsittelyä. Käsittelemme laskumme Heeros Systems Oy:n ohjelmistolla. Verkkolaskuja vastaanottava operaattorimme on Liaison Technologies Oy.

Toivomme, että saamme teiltäkin jatkossa verkkolaskuja.

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot:

Yrityksen nimi: Lapin Muistiyhdistys ry
Y-tunnus: 0998588-9
Verkkolaskuosoite: 003709985889
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Ota yhteyttä

Voit lähettää meille viestin oheisella lomakkeella.

Henkilökunta

Pia-Leena Salo

Pia-Leena Salo
kehitysjohtaja
p. 0400 741 249
pia-leena@lapinmuistiyhdistys.fi

vapaaehtoistoiminnan tuki
edunvalvonta
ohjaus, tuki ja neuvonta

Mirva Hartikainen

Mirva Hartikainen
Rovaniemen muistiohjaaja
p. 0400 742 319
mirva@lapinmuistiyhdistys.fi
ryhmätoiminta
työikäisten virkistys-ja tietokurssit

Virpi Vielma

Virpi Vielma
Ylä-Lapin muistiohjaaja
p. 045 694 3759
virpi@lapinmuistiyhdistys.fi
ryhmätoiminta
 vapaaehtoistoiminta

Sirkku Rauma

Sirkku Rauma
Länsi-Pohjan muistiohjaaja
p. 045 694 3753
sirkku@lapinmuistiyhdistys.fi
Kemin Muistitupa:
Kirkkopuistokatu 18 B 14, 94100 Kemi
ryhmätoiminta
vapaaehtoistoiminta

Annika Väihkönen

Annika Väihkönen
asiantuntija
Lapin Muisti Kuntoon -hanke 2020-2023
p. 0400 741 279
annika@lapinmuistiyhdistys.fi

Henkilökuntaa

Maarit Simoska
muistiasiantuntija
p. 044 977 2991
maarit@lapinmuistiyhdistys.fi
muistivapaaehtoistyön kurssit
virkistystapahtumat
tuetut lomat
muistiyhdyshenkilöverkosto
viestintä

Katja Kunnari

Katja Kunnari
toimistotyöntekijä
p. 040 182 4510
katja@lapinmuistiyhdistys.fi

Henkilökuntaa

Noora Ala-Poikela
järjestöavustaja
p. 040 508 0482
toimisto@lapinmuistiyhdistys.fi